O mnie

… czyli o twórcy tej strony i o sprzedawcy Twojego nowego dostawczego Renault.

Jeżeli czytasz ten tekst, to znaczy, że szukacz informacji o samochodach dostawczych finansowanych leasingiem. Przewidziałem to.. i właśnie dla Ciebie stworzyłem tę stronę.

Moja praca to sprzedaż i finansowanie, więc piszę tutaj o tym, czym zajmuję się na co dzień. Teksty opracowałem mając na uwadze to, o czym najczęściej rozmawiam ze swoimi klientami.

Mateusz Homa

Dla Twojej wygody

Nazywam się Mateusz Homa. Od 2007 roku zajmuję się sprzedażą i finansowaniem samochodów marki Renault w warszawskim salonie DECAR. Łącząc kompetencje specjalisty ds. sprzedaży i specjalisty ds. leasingu, daję Ci gwarancję kompleksowej obsługi.

Kupując samochód w leasingu zapewne chcesz być obsłużony szybko i sprawnie. Nie chcesz z ofertą np. na podwozie przechodzić do innej osoby zajmującej się zabudowami, a potem do kolejnej, zajmującej się leasingiem. Każdą taką kolejną osobę musiałbyś wprowadzić w temat tracąc swój cenny czas. Rozumiem to i oferuję Ci poszanowanie Twego czasu. Dodatkowo biorę odpowiedzialność za cały proces – od momentu pierwszej oferty, aż po wyjazd z salonu.

Rzeczowo nt. leasingu samochodów dostawczych

Serwis internetowy, który właśnie odwiedzasz, stworzyłem dla przedsiębiorców poszukujących informacji o zakupie i leasingu samochodów dostawczych. Prezentuję tutaj w największym skrócie podstawowe informacje o leasingu operacyjnym samochodów w kontekście oferty RCI Leasing (Mobilize Financial Services).

Nie publikuję przykładowych ofert, a o promocjach wspominam dość ogólnie. Te bowiem cały czas się zmieniają, tak samo jak cały czas zmieniają się oczekiwania naszych Klientów. Jednego możesz być pewny: umowę leasingu i zamówienie samochodu podpiszesz na najkorzystniejszych dla siebie warunkach, z uwzględnieniem dostępnych rabatów i promocji.

Oto kolejność działań:

1. Twoje zapytanie lub wizyta w salonie
Nie możemy rozmawiać o leasingu, dopóki nie jest określony przedmiot leasingu. Dlatego najpierw ustalamy konfigurację (cenę) samochodu, a potem przedstawię Ci kalkulację leasingu owego pojazdu wg wybranych przez Ciebie parametrów.

2. Zamówienie samochodu
Zamawiając samochód finansowany leasingiem masz wybór:

  • zamawiasz samochód, a decyzję o parametrach leasingu (wkład, okres) pozostawiasz do ostatniej chwili. Oczywiście, jeżeli decydujesz się na samochód dostępny od ręki, to praktycznie od razu należy wybrać parametry leasingu. Jeżeli jednak zlecasz produkcję samochodu wg indywidualnej konfiguracji, możesz poprosić o kilka kalkulacji (różne wysokości wkładu własne, różne okresy), a decyzję o wyborze parametrów podejmiesz w momencie przyjazdu samochodu do salonu
  • zwłaszcza przy specjalistycznych i droższych samochodach należy Ci sie pewność, że otrzymasz leasing zanim zamówisz samochód. Wtedy zaczynamy od wniosku leasingowego, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu zamawiasz samochód

3. Wniosek leasingowy
Możliwe są dwa scenariusze: albo procedura prosta (niezbędne jest wtedy okazanie dokumentów finansowych) albo procedura bardzo prosta (tylko krótki wywiad i oświadczenia). Zdecydowana większość wniosków złożonych do godz. 15 analizowana jeszcze tego samego dnia.

4. Rejestracja i wydanie samochodu
Rejestracja pojazdu następuje zwykle drugiego dnia po podpisaniu umowy leasingu, a wydanie samochodu następuje zwykle następnego dnia po jego rejestracji.

Jeżeli szukasz samochodu dostawczego w leasingu dla swojej firmy – zadzwoń lub napisz. Razem z Tobą skonfiguruję samochód i dokonam kalkulacji leasingu. Na koniec osobiście wręczę Ci kluczyki do Twojego samochodu.

Odwiedź mnie w salonie:

ul. Modlińska 154B
03-170 Warszawa
poniedziałek – piątek godz. 9-17

Zadzwoń w sprawie oferty leasingu:

+48 22 519 89 05
+48 663 399 388
poniedziałek – piątek godz. 9-17

Napisz:

zapytaj@leasingujemy.pl