Renault TRAFIC osobowy

Wersja COMBI to idealne połączenie atutów samochodu osobowego i dostawczego

Najczęściej Renault TRAFIC z homologacją osobową wyjeżdża z naszego salonu w wersji 9-miejscowej. W praktyce jednak to Ty decydujesz, w jakiej konfiguracji będziesz użytkować samochód. Kanapa III rzędu jest składana i wyjmowana, a kanapa II rzędu jest wyjmowana. Łatwo zatem można pojazd zmodyfikować do wersji 6-miejscowej lub 3-miejscowej, powiększając przestrzeń towarową.

Stylistyka najnowszej generacji osobowego Trafica niewątpliwie jest nowoczesna i atrakcyjna. Geometria karoserii jest pudełkowata i prostopadłościenna. Kojarzy Ci się to z samochodem dostawczym? To prawidłowo! Trafic osobowy jest dzięki temu najobszerniejszym samochodem w swojej klasie. Nie ma w tym segmencie samochodu o tak szerokich fotelach, czy też o tak użytecznym bagażniku.

TRAFIC w wersji business class

Wszystkim tym, którym wersji Combi wydaje się być zbyt powszednia, oferujemy wersję SpaceClass. Jest to wersja z lepiej wykończonym wnętrzem, gniazdem 220V oraz większą liczbą gniazd USB oraz z indywidualnymi lampkami do czytania. Domyślnie wersja ta występuje jako 8-miejcowa, z komfortowym, indywidualnym fotelem pasażera i przesuwanymi kanapami II i III rzędu z regulacją kąta oparcia. Kanapy te mają możliwość ustawienia na przeciwko siebie.

Wybierając wariant 7-osobowy możesz zastąpić kanapę II rzędu obrotowymi, przesuwanymi i składanymi fotelami. Pomiędzy tymi fotelami znajduje się przesuwny, rozkładany stolik. To już więcej niż samochód – w tej wersji SpaceClass to komfortowy, mobilny salonik. A jeśli potrzebujesz samochodu do jazdy i na nocleg, to możesz zamienić kanapę III rzędu w 2-miejscowe łóżko.

Transport osób niepełnosprawnych

Renault TRAFIC od wielu lat jest chętnie wybierany pod adaptacje do transportu osób na wózku. Najprostsza taka modyfikacja polega na zamontowaniu uchwytów mocowania wózka w podłodze oraz uchwytu mocowania pasa pasażera w słupku bocznym. Do wprowadzania wózka na pokład pojazdu służą teleskopowe najazdy. Możliwe jest też zamontowanie składanego podjazdu lub windy. Renault TRAFIC może przewieźć jedną, dwie, a nawet cztery osoby na wózku.