O firmie

… w której odbierzesz swój dostawczy samochód sfinansowany leasingiem.

Tak naprawdę w przypadku leasingu należy mówić nie tyle „o firmie” co raczej „o firmach”. Chodzi o to, że do leasingu trzeba trojga – DOSTAWCY, FINANSUJĄCEGO i KORZYSTAJĄCEGO.

DOSTAWCA

Samochód nie weźmie się znikąd – czasami trzeba go znaleźć wśród istniejących zasobów, a czasami należy zlecić jego produkcję. Dostawcą samochodów jest DECAR sp. z o.o., która jest dealerem marki RENAULT (od 1992 roku) i DACIA (od 2005 roku). Jako jeden z największych dealerów marki RENAULT i DACIA w Polsce oferuje pełną gamę samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu i zaangażowanemu zespołowi DECAR Sp. z o.o. ma ugruntowaną pozycję nie tylko na warszawskim rynku motoryzacyjnym. 

Renault DECAR autoryzowany dealer Warszawa
Autoryzowany dealer Renault DECAR Warszawa

FINANSUJĄCY

Zakup samochodu – jak każdy zakup – wymaga środków finansowych. Finansowym ramieniem grupy Renault jest RCI Banque SA działający obecnie pod nazwą RCI Bank and Serivces, a wcześniej jako Renault Crédit International. RCI jest międzynarodową firmą z siedzibą we Francji, która specjalizuje się w finansowaniu samochodów, ubezpieczeń i innych usług dla marek grupy Renault (Renault, Renault Samsung Motors, Dacia) i dla marek grupy Nissan (Nissan, Infiniti, Datsun) w Europie, Rosji i Ameryce Południowej. RCI Banque jest spółką całkowicie zależną od Renault.

RCI Banque jako instytucja finansowa nierozerwalnie związana z biznesem motoryzacyjnym dąży do zapewnienia swoim klientom innowacyjnych produktów i nowoczesnych rozwiązań mobilnych w zakresie finansowania pojazdów i usług powiązanych. 

Polskie filie będące częścią grupy RCI Banque działają jako RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (kredyt samochodowy) oraz RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (leasing oraz najem długoterminowy).

KORZYSTAJĄCY

To Ty – bez Ciebie leasing nie może dość do skutku… zadzwoń lub napisz w sprawie oferty.