Leasing samochodów dostawczych

Na zakup nowego samochodu za gotówkę stać nielicznych – na leasing stać prawie każdego.

Leasing samochodu dostawczego to najtańszy i najprostszy sposób na pozyskanie nowego pojazdu.

Oczywiście, możesz powiedzieć, że stać Cię na zakup samochodu za gotówkę, więc nie jesteś zainteresowany leasingiem. Najbardziej zaradni z moich klientów decydują się jednak na leasing. Dlaczego? Rozważmy to na przykładzie:

Firma Zaradni Sp. z o.o. ma dwa używane Renault MASTER chłodnie i potrzebuje kupić kolejny taki samochód. Ma 100% środków na zakup nowego samochodu. Decyduje się jednak na kompletne odnowienie floty: dwa używane Mastery pozostawia w rozliczeniu i kupuje w leasingu trzy nowe samochody. Owe 100% środków równych cenie nowego samochodu zostaje podzielonych na trzy części, co daje ponad 30% wkładu własnego do leasing każdego z samochodów. Tym samym firma Zaradni Sp. z o.o.:

  • odnawia dotychczasową flotę i powiększa ją o kolejny samochód
  • zyskuje obniżenie i przewidywalność kosztów serwisu dzięki nowym samochodom + gwarancja
  • optymalizuje podatki (koszty)
  • środki ze sprzedaży używanych samochodów przeznacza na realizację pozostałych inwestycji w firmie

Zajmuję się leasingiem samochodów dostawczych marki Renault. Są one one od lat najchętniej wybieranymi samochodami dostawczymi przez polskich przedsiębiorców. Gama składa się z pojazdów Master, Trafic, Kangoo i Express. Oferuję zarówno pojazdy seryjne (furgony) jak też pojazdy ze specjalistycznymi zabudowami.

Leasing TYLKO NOWYCH samochodów dostawczych

Leasing samochodów dostawczych - Master furgon.
Najczęściej leasingowane Mastery są w kolorze białym lub szarym

Pamiętaj! Samochód dostawczy to specjalistyczne narzędzie pracy. Najlepsze narzędzie to takie, które jest nowe, przygotowane dokładnie pod Twoje potrzeby, z pełną gwarancją. Wszystko, co specjalistyczne ma swoją cenę, ale to nie oznacza, że musisz samochód dostawczy kupić. Wystarczy, że możesz go używać, czyli wyleasingować.

Leasing samochodu dostawczego: podwozie pod zabudowę.
Na takim podwoziu zbudujemy co tylko zechcesz.

W przypadku oferowanych przeze mnie samochodów dostawczych leasing polega na tym, że w naszym salonie odbierasz kluczyki od swojego nowego, dostawczego Renault. Przekazuje Ci go w użytkowanie w imieniu leasingodawcy, którym najczęściej jest RCI Leasing – firmowy leasingodawca Renault. Twoim zadaniem jest opłacanie miesięcznych rat w wysokości ustalonej w umowie leasingu. Umowę tę podpisujesz na ustalony okres – od 2 do 5 lat. Po tym czasie możesz wykupić samochód i stać się jego właścicielem albo – jeżeli nie skorzystasz z opcji wykupu – oddać pojazd.

Leasingobiorcą może zostać każdy aktywny przedsiębiorca posiadający numer NIP.