UWAGA - CZAS TO PIENIĄDZ

Uszanuj proszę mój czas i czas obsługiwanych przeze mnie Klientów. Pracuję w salonie prowadząc cały proces sprzedaży i finansowania - od momentu prezentacji samochodu, aż po jego wydanie. Jeżeli tylko chcesz sprawdzić cenniki samochodu i gdybać, co by było gdybyś założył firmę i wziął samochód w leasingu - proszę nie dzwoń i nie wypełniaj formularza kontaktowego. W ten sposób nie marnujesz czasu innych Klientów, którzy w tym czasie oczekują szybkiej i sprawnej obsługi.

Dzwoniąc do mnie lub wypełniając formularz kontaktowy dajesz mi wyraźny sygnał, że będziemy rozmawiali o konkretnej sprawie związanej z zakupem i finansowaniem samochodu. Przypominam, że Departament Obsługi Klienta (sprawy takie jak: wymiana dowodu rejestracyjnego, ponowne wysłanie faktury, wysłanie polisy, zmiana harmonogramu spłat, zgubione dowody rejestracyjne) pracuje w godz. 9-15 od poniedziałku do piątku. Możesz się z nim skontaktować dzwoniąc na numer +48 22 541 13 80.

Wygląda nowocześnie i solidnie. Po wertepach jeździ o wiele lepiej niż 2 razy droższe samochody. Komfortem wnętrza w bogatszych wersjach tylko nieznacznie ustępuje pojazdom Renault. Cennik od lat wygląda wyjątkowo przystępnie. To najkrótsza charakterystyka naszego bestsellera.

Na wielu rynkach, w tym w Polsce, Dacia Duster jest najpopularniejszym SUV-em. Wielu twierdzi, że to za sprawą bardzo przystępnych cen. To prawda. Jak na SUV-a za Dustera należy zapłacić niewiele i pod tym względem samochód praktycznie nie ma konkurencji. Jakby jednak nie patrzeć, to na ten samochód trzeba wydać te kilkadziesiąt tysięcy zł (mniej więcej tyle samo co za Renault Captur czy Renault Megane), więc co sprawia, że Duster kupowany jest tak często?

Najnowsza Dacia Duster to połączenie połączenie atrakcyjnego wzornictwa, komfortu i terenowych właściwości. Dzięki całkowicie zmienionemu designowi nadwozia Dacia Duster stwarza poczucie mocy i solidności. W przeprojektowanym wnętrzu wykorzystano materiały lepszej jakości, przez co jest ono bardziej komfortowe i ergonomiczne. Pojawiły się też nowe elementy wyposażenia występujące dotąd tylko w samochodach Renault, jak np. czujnik światła, automatyczna klimatyzacja, automatyczna 2-sprzęgłowa skrzynia biegów EDC czy karta "Hands Free". Praktycznie nie zmieniono tego, co od lat uchodzi za jedno z najlepszych rozwiązań w segmencie - napędu 4x4. Wszystko to sprawia, że Ducia Duster jest wszechstronnym SUV-em, który sprawdza się zarówno w użytkowaniu rodzinnym jak też firmowym. To właśnie dla tej drugiej grupy odbiorców (rolników, geodetów, budowlańców, leśników itd.) oferujemy firmowe finansowanie.

promocyjnyleasingoperacyjny
od 101 %
Leasing ze zniżką na przeglądy i ubezpieczenie
 • Całkowity koszt od 101%
 • Opłata wstępna od 0%
 • Okres leasingu od 2 do 5 lat
 • Ubezpieczenie GAP i/lub ubezpieczenie leasingu
 • Gwarantowana stała rata
 • Promocyjne stawki ubezpieczenia
najem długo- terminowy
Renault Business Plan
Jedna rata - wiele korzyści
 • Finansowanie samochodu
 • Przeglądy okresowe
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Wymiana części eksploatacyjnych
 • Gwarantowany samochód zastępczy
 • Promocyjne stawki ubezpieczenia